Written by akcasanyapi

Aynalar

Ayna, bir çok amaç için günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir çok yapıda aynalar dekoratif tasarımların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çünkü aynalar zarifliğiyle ortama şıklık katar. Mekanı büyük ve ferah gösterir. Bu ve daha bir çok özelliği sayesinde kadınların da vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Bizoteli Aynalar

Camın veya aynanın kenarlarının doksan derece açı; camın ön köşelerinin istenilen açıda perdahlanmasıdır. Bizotenin genişliği istenilen açıya göre değişkenlik gösterir.  Bizote yapılmış cam veya aynalar banyolarda, mobilyalarda, bir çok inşaat alanlarında kullanılabilir.

 

 

 

Eskitme Aynalar

İç mimarlar ve tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eskitme ayna, antik ayna olarak da anılmaktadır. Eskitme aynalar, oksidan ile belirli süreçlerden geçerek eskitilmiş mistik bir görünüm vermektedir. Genel olarak 4 mm kalınlığında imal edilmektedir. İhtiyaca veya isteğe göre 3 mm’den 10 mm’ye üretilebilmektedir. Beyaz, bronz, yeşil, mavi, pembe ve daha bir çok renkte üretimi yapılmaktadır.

 

 

Dekoratif Ayna

Dekoratif aynalar, günümüzde ev dekorasyonunun ve tasarımcıların vazgeçilmezleri arasındadır. Siz de dekoratif ayna modellerimizle evinize, ofisinize şıklık katabilirsiniz. Şık görünmesinin yanı sıra dekoratif aynaların bulunduğu mekanı büyük gösterme özelliğinden dolayı sıkça tercih edilmektedir.